O Mne

KATARÍNA FITALA

Koučing so mnou prebieha

ako dôverný, priateľský, no zároveň profesionálny rozhovor. Môj profesionálny prístup je ladený v príjemnej, láskavej atmosfére bez hodnotenia, posudzovania, či navrhovania riešení.

Počas rozhovoru objavujete vlastné riešenia, ktoré vychádzajú z Vás, s ktorými ste v absolútnom súlade. V mojej prítomnosti sa ladíte na seba, na obrovskú múdrosť, ktorú v sebe nesiete. Je jedinečná, Vaša a nikto iný k nej nemá prístup. Iba Vy. Mojou úlohou je prepojiť Vás s ňou. V ľahkosti, dôvere a bezpečí.

Vedzte, že stav zdravia, radosti, pokoja, vnútornej rovnováhy a spokojnosti je pre Vás na dosah. Náročné stresujúce obdobie môže skončiť. Už dnes. Keď si vyberiete seba …

Máte záujem o spoluprácu so mnou?
Po zaslaní potvrdzujúceho emailu Vás budem kontaktovať. Najneskôr do 7 pracovných dní.
Máte záujem o spoluprácu so mnou?
Po zaslaní potvrdzujúceho emailu Vás budem kontaktovať. Najneskôr do 7 pracovných dní.

MOJE HODNOTY

Dôvera

Dôverujem Vám, že dokážete zrealizovať zmenu, po ktorej túžite. Môžete mi dôverovať, že Vás cestou zmeny budem sprevádzať.

Ľudskosť

Počujem a vnímam veľmi pozorne, čo mi hovoríte. Som tu pre Vás.  Neposudzujem tému, s ktorou prichádzate. Dávam priestor Vašej radosti, aj slzám. Úprimne sa teším z Vašich úspechov.

Autenticita

Každý z nás potrebuje v danej situácii nájsť riešenia na mieru, pre seba. Pomáham Vám objaviť Vaše autentické riešenia. Na moju autenticitu sa môžete spoľahnúť.

Integrita

Verím, že riešenia, ktoré sú v súlade s našimi hodnotami, nás napĺňajú vnútorným pokojom a pocitom jednoty. Spolu nájdeme riešenia, ktoré sú v súlade s Vami.

Rešpekt

Rešpektujem Vašu cestu, Vaše rozhodnutia a vždy dbám, aby naša spolupráca a komunikácia boli založené na partnerstve, transparentnosti, otvorenosti a úcte.

Sloboda

Čím slobodnejšie rozhodnutia na Vašej ceste rozvoja urobíte, tým trvalejší bude výsledok, ktorý dosiahnete. 

 

Som tu pre Teba.

Mám výnimočnú schopnosť vytvárať pocit dôvery a bezpečia, zachytávať nuansy v

komunikácii a vnímať jemné zmeny v emočnom naladení. Kladiem v správnom čase, správne otázky, ktorými nachádzaš pre seba výnimočné odpovede.
Dôverujem Ti, že dokážeš v sebe objaviť to, čo je pre Teba najlepšie.

Potreba pomáhať, vypočuť, rozvíjať sa a robiť veci, ktoré mi dávajú zmysel,

ma sprevádzala od detstva, pokračovala počas štúdia psychológie na Filozofickej fakulte UK a zosilnela počas profesijnej kariéry v korporátnom HR prostredí. Výrazný posun smerom ku koučovaniu zavŕšilo materstvo.

Moja túžba venovať sa koučovaniu vznikla pred takmer 17 rokmi,

kedy som mala príležitosť vypočuť si kouča Kelvina Lima zo Singapuru, na vôbec druhej konferencii o koučovaní na Slovensku. Na profesiu koučky som však potrebovala získať cenné životné skúsenosti, vďaka ktorým som vnútorne dozrela. Od roku 2017 koučujem a neustále sa rozvíjam, vnútorne rastiem.

Fascinuje ma proces hľadania vlastnej pravdy, objavovanie vnútornej slobody

bez nátlaku a manipulácie. Napĺňa ma nachádzať s klientom, na čom mu
záleží a sprevádzať ho pri transformácii toho, čo mu bráni žiť spokojný a vyrovnaný život.

Máte záujem o spoluprácu so mnou?
Po zaslaní potvrdzujúceho emailu Vás budem kontaktovať. Najneskôr do 7 pracovných dní.
Návrat hore