Služby

INDIVIDUÁLNE PROGRAMY

V rámci individuálnych programov pracujeme na uzdravení následkov pôsobenia chronického stresu, ktorý sa prejavuje emocionálnou, psychickou, fyzickou a mentálnou nerovnováhou. Uzdravenie z vyhorenia, šikany, nadmerného stresu a preťaženia je možné aj koučovacou cestou. Klientom prinavraciam do života mentálne zdravie, vnútornú rovnováhu a radosť. Aktivujem a rozvíjam ich vnútornú silu, aby dokázali čeliť životným a pracovným situáciám s ľahkosťou, sebavedomím a sebaistotou.

LEVEL I

6 týždňový individuálny healingový program

6 týždňový individuálny healingový program obsahuje 6 stretnutí (online alebo offline podľa dohody). Čas jedného stretnutia – od 60 do 90 minút.

LEVEL II

3 mesačný individuálny healingový program

3 mesačný individuálny healingový program obsahuje 10 stretnutí (online alebo offline podľa dohody). Čas jedného stretnutia – od 60 do 90 minút.

LEVEL III

6 mesačný individuálny healingový program

6 mesačný individuálny healingový program obsahuje 15 stretnutí (online alebo offline podľa dohody). Čas jedného stretnutia – od 60 do 90 minút.

Špeciálny program

Individuálny program pre vnímavé ženy
Individuálny program pre vnímavé ženy Ak cítiš, milá žena, že svet jemnej hmoty je aj pre Teba, som tu pre Teba. Podporím Ťa, prevediem Ťa, uvoľním v Tebe nekonečnú silu života a zeme.
Máte záujem o spoluprácu so mnou?
Po zaslaní potvrdzujúceho emailu Vás budem kontaktovať. Najneskôr do 7 pracovných dní.
Návrat hore