Služby

Meditácie

CENA: Bezplatne na stiahnutie – výmenou za Tvoju emailovú adresu kam Ti môžem posielať emaily s newslettrami.

POPIS: Možno si prechádzaš obdobím, kedy Ti nie je do spevu. Možno máš málo potešenia, málo radosti a naplnenia. Táto meditácia radosti Ťa podporí a pomôže Ti, aby sa radosť ukotvila v Tvojom tele.

Aby Ťa sprevádzala každým dňom a pomohla Ti prekonať obdobia, kedy len pomyslenie na radosť je náročnejšie ako inokedy.

Nechaj sa ňou viesť, nech sa Tvoje telo nechá rozohrať melódiou radosti. Pretože Ty za to stojíš. Na Tebe skutočne záleží.

CENA: 100€

POPIS: Nevieš nájsť riešenie? Hlavu Ti neustále múti ako máš tú nepríjemnú alebo náročnú situáciu vyriešiť?

Mám pre Teba riešenie. Ak sa chceš podporiť vždy, keď budeš potrebovať, vždy, keď budeš cítiť, že toto je niečo, čo potrebuješ zvládnuť sám/sama, meditácia uvoľnenia je Tvojím pomocníkom. Uvoľní Ťa, a zároveň  uvoľní cestu riešeniam, ktoré sú iba pre Teba.

Vďaka nej si v mnohom dokážeš poradiť, pretože Ťa prepojí s Tvojím vnútorným vedením, s Tebou a tam vždy nájdeš to najlepšie pre seba.

CENA: 150€

POPIS: Môže sa Ti zdať, že sa Ti minuli všetky možnosti. Že život nespolupracuje tak ako by mal, že jednoducho tam nie je nič pre Teba.

Nie, nemusíš sa vkladať do polohy svojej vnútornej obete, môžeš sa aj vďaka tejto meditácii oprieť o seba, v sebe. Nech možnosti, ktoré sú pre Teba, voľne a v ľahkosti prúdia k Tebe. Nech sú Tvoje možnosti nekonečné, pretože nekonečnosť patrí k Tebe.

CENA: 250€

POPIS: Kľúče od hojnosti máme v sebe. Táto meditácia Ti ich pomôže spriechodniť a hojnosť v Tebe uzdraviť. Pretože cez Teba sa rodí do sveta všetko nové. Cez teba si svoju hojnosť musíš dovoliť.

Nalaď sa na jej slová a nechaj sa unášať vibráciou hojnosti a blahobytu na miesta, kam Ti doteraz nebolo dovolené ísť. Hojnosť Ti patrí. Hojnosť je Tvojou súčasťou.

Zaslúžiš si mať pre seba to najlepšie. Nech sa deje.

Verím, že: „Každá zmena sa začína u Teba.“
Prestaň sa otáčať za minulosťou, vyčítať si veci, ktoré sa stali a začni po novom, od seba. Pokiaľ nevieš ako, pomôžem Ti.
Nákupný košík
Návrat hore

Vidím, že Ťa meditácie so mnou lákajú. Stiahni si bezplatne, výmenou za Tvoj email a nalaď sa na tóny radosti.